درباره ما

مرکز پخش مجموعه فریس آبادی با لطف و عنایت پروردگار مهربان و با هدف خدمت به جامعه در سال 1360 فعالیت خود را در زمینه ی فروش لوله و اتصالات آغاز نموده و هم اکنون به عنوان یکی از کامل ترین مراکز پخش تجهیزات ساختمانی در استان قم فعال می باشد. هدف مجموعه فریس آبادی تامین تمامی کالاهای مورد نیاز ساختمان و دسترسی آسان برای خرید مشتریان گرامی میباشد.

چرا فروشگاه فریس آبادی را انتخاب می کنید؟ 

شاید این سوال برای شما پیش آید که چرا باید فروشگاه فریس آبادی را انتخاب کنید و مستقیماً از برند و شرکت مشخصی خرید نکرده و همه ی محصولات مورد نیاز خود را از آن تأمین نکنید؟ قطعا پیش خودتان خواهید گفت که خرید از یک برند مشخص و یک شرکت هزینه های شما را به دلیل نبود واسطه کمتر خواهد کرد. برای پاسخ به این سوال باید در وهله اول این موضوع را در نظر بگیریم که هر برندی به خاطر محصول مشخصی شهرت پیدا کرده و لزوما در ارائه تمامی محصولات دیگرش به اندازه آن محصول خوب نخواهد بود، پس در نتیجه اگر کیفیت و کارایی برای ما اولویت داشته باشد نباید خودمان را به یک برند مشخص محدود کنیم. به علاوه این موضوع که یک برند مشخص شاید همه محصولات مورد نظر ما را نتواند تامین کند و ما برا ی تامین محصولات مورد نیازمان باید به چند برند مراجعه کنیم که این قضیه زمان، انرژی و هزینه قابل توجهی از ما سلب می کند.مجموعه فریس آبادی در این 40 سال فعالیت خود خدمات فروش به مصرف کنندگان گرامی را داشته و علاوه بر آن به صورت عمده تامین کننده ی دیگر همکاران در این صنف بوده است.

همچنین این مجموعه مفتخر به دریافت گواهینامه های معتبر (2015)ISO9001 و (2018)ISO10004 در سال های متوالی بوده و در پروژه های شاخص بسیاری مانند پروژه های شیعه شناسی، مرجعیت، عمرانیه و… در استان قم افتخار همکاری داشته است.

افتخارات 

رتبه دوم کشوری (منطقه 2) در فروش محصولات استیل البرز (1395)
رتبه اول فروش محصولات زیگمور در کشور در دو سال متوالی (1398-1397)
رتبه اول فروش محصولات ایلیا استیل (1398)
رتبه اول فروش محصولات زیگمور (1398-1397)

نمایندگی های رسمی  

نماینده انحصاری شرکت زیگمور

نماینده انحصاری چینی بهداشتی ایساتیس

نماینده انحصاری شرکت پارسانا پلیمر گلپایگان

نماینده انحصاری آبنگار پلاست

نماینده انحصاری پرسپولیس کابین

نماینده رسمی شرکت ایلیا استیل

نماینده رسمی شرکت استیل البرز