سیاست بازپرداخت و بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های فروشگاه فریس آبادی می‌باشد، در همین راستا تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم به علت وجود مشکل، قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا ضمانت 7 روزه بازگشت کالا با توجه به شرایط زیر در اختیار مشتریان خود قرار داده‌ایم.

از اینکه فروشگاه فریس آبادی را برای خرید خود انتخاب کرده اید از شما متشکریم

شرایط بازگرداندن کالا

همکاران ما در فروشگاه فریس آبادی حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، اندازه و جنس مطابق نمونه اصلی باشند. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

و هم چنین مشتریان محترم از زمان دریافت محصول 7 روز فرصت دارند تا کالای معیوب و یا صدمه دیده خود را بازگردانند. برای واجد شرایط بودن استفاده از ضمانت 7 روزه، مشتریان ملزم به رعایت شرایط زیر می باشند:

نکات مهم

انصراف از سفارش

مشتریان محترم در صورتی که از خرید خود منصرف شده اند، اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید در اسرع وقت با پشتیبانی فروشگاه فریس آبادی تماس بگیرند و درخواست لغو سفارش خود را ثبت کنند. مبلغ واریز شده نیز حداکثر تا 72 ساعت کاری، به حساب شما عزیزان عودت داده خواهد شد.